TN Global

Po dobu skoro 30 let produkce TECHNONICOL chrání miliony lidí v jejich domovech, školách a na pracovištích. Dnes společnost vyrábí široký sortiment produkce, disponuje globálními výrobními, vědeckotechnickými a výukovými kapacitami. Společnost byla založena v roce 1992 a od té doby nasbírala značné zkušenosti na trhu stavebnin. Jsme hrdí na to, že nabízíme moderní materiály a technologie, které spojují v sobě světové znalosti a výsledky výzkumu vlastních vědeckotechnických center. Tato centra pravidelně vyvíjejí a zavádějí nové produkty a postupy pro stavební průmysl.

Široká nabídka vysoce kvalitních materiál a spolehlivých postupů dovoluje klientovi udělat optimální volbu jak z pohledu ceny, tak z pohledu kvality. Těší nás, že naše materiály se používají při výstavbě domů, továren, mostů, objektů sociální infrastruktury a jiných objektů, které zvyšují úroveň a kvalitu života mnoha lidí po celém světě.

 
1.png 30 000
lidí se denně vzdělává
 
2.png 6
vlastní Centra výzkumu a vývoje
 
3.png 18
výukových center
 
 
4.png 27
roky na trhu stavebních materiálů
 
5.png 56
výroben
 
6.png 7
v zemích
 
 
7.png 100+ 
připravených stavebních postupů
 
8.png 3 000
položek v nabídce materiálů
 
9.png9.png 20 000
projektů s použitím materiálů TNi ročně


Veškerá naše produkce představená v Evropě, stejně jako v jakémkoli regiónu světa, podléhá přísné kontrole kvality v souladu s EN (Evropské normy) a ASTM (Americká společnost pro testování materiálů, anglicky American Society for Testing and Materials). Jsme přesvědčení, že základ úspěšné činnosti TECHNONICOL je vysoká kvalita výzkumu a kontroly před, po a během výrobního procesu. Exportující podniky TN International absolvovaly certifikaci UNI EN ISO 9001 a UNI EN ISO 14001 a přesně odpovídají standardům kvality stanovaným těmito mezinárodními požadavky. Kvalita produkce TN International je potvrzena množstvím certifikátů a protokolů zkoušek od mnoha předních institucí a vědeckých center po celém světě. Standarty kvality při výrobě naší produkce jsou součástí kultury naší společnosti.

12.jpg
Společnost má 6 vědecko-výzkumných laboratoří pro testování všech typů materiálů. Naši vědci se soustřeďují na zkoumání vlastností stavebních materiálů, předcházení jejich stárnutí, navýšení možností použití díky rozšíření rozmezí pracovních teplot, vypracování dodatečných funkcí, takových jako očista vzduchu, odolnost vůči růstu mechu nebo zvýšení energoefektivity. Laboratoře v podnicích používají moderní zařízení, které dovoluje zkoumat fyziko-matematické vlastnosti materiálů v širokém rozpětí teplot, určovat strukturu a složení surovin a také provádět zkoušky pevnosti materiálů. Využíváme unikátní chromatografické zařízení pro určování složení živice pro výrobu střešních materiálů a optimální volbu typu a množství modifikujících přísad. Jsme si na 100% jistí tím, co produkujeme a rádi přispíváme mezinárodnímu stavebnímu průmyslu svými zkušenostmi, spolehlivými řešeními a výrobky nejvyšší kvality.