Pozvánka na Střechy Praha 2017

Hlavní stánek korporace TECHNONICOL naleznete v Hale 2, stánek č. 211. Na tomto stánku budou prezentovány novinky v oblasti samolepících asfaltových pásů, třívrstvých šindelů, hydroizolačn.

Vážení obchodní přátelé, korporace TECHNONICOL je jedním z největších výrobců a dodavatelů střešních, hydroizolačních a tepelně izolačních materiálů. Její nedílnou součástí je společnost DEHTOCHEMA-TN, tradiční dodavatel hydroizolačních materiálů. Jménem obou těchto společností si Vás dovolujeme pozvat na výstavu Střechy Praha 2017, která se koná ve dnech 09. - 11. 02. 2017 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Jedná se o první veřejnou prezentaci korporace TECHNONICOL na českém trhu, v němž představuje nejen kompletní výrobní sortiment nabízený zákazníkům prostřednictvím společnosti DEHTOCHEMA-TN, ale také novou podobu svého loga a kompletního „rebrandingu“ značky.

Hlavní stánek korporace TECHNONICOL naleznete v Hale 2, stánek č. 211. Na tomto stánku budou prezentovány novinky v oblasti samolepících asfaltových pásů, třívrstvých šindelů, hydroizolačních fólií na bázi PVC a TPO, asfaltových penetrací, atd. Na vedlejším stánku, jenž se bude nacházet v Hale 6, pak budou probíhat praktické ukázky pokládek asfaltových šindelů, asfaltových pásů a hydroizolačních fólií. Věříme, že Vás naše expozice zaujme a navštívíte nás.

V případě Vašeho zájmu o prohlídku našich expozic i celého veletrhu Střechy Praha 2017 kontaktujte prosím kolegyni Veroniku Šubrtovou (veronika.subrtova@dehtochema.cz), jenž Vám současně nabídne bezplatnou vstupenku na tuto výstavu.