Servis

peop.jpg

Servisní centra v Evropě

Jako globální podnik disponujeme mezinárodní sítí servisních center, která jsou nacílena na podporu vašeho projektu, nehledě na vaši polohu. Zlepšení obsluhování klientů je také jednou z našich priorit. Mluvíme vašim jazykem a jsme vždy připraveni poskytnout odpovídající servis na každém stadiu vývoje projektu – od nákupu materiálu do převzetí objektu k použití. Snadno najdete nejbližší k vám servisní centrum.tech_s.jpg

Technická podpora

Naše specializované týmy pro práci s klienty fungují výlučně pro to, aby pomohly vašemu objektu pracovat nepřetržitě, v té době když naši techničtí odborníci a odborníci přes specifikace vám můžou nabídnout rady ohledně produktů a konstrukčních řešení a také pomůžou se přesvědčit, že máte vhodné výrobky pro váš projekt. Také můžou nerušeně řídit logistiku několika výroben, aby se přesvědčili, že dostanete všechno, v určitém místě a čase a připraví veškeré odpovídající doklady, které budete potřebovat. TN International je lídrem na trhu s hydroizolací nejen díky kvalitě vyráběného zboží, ale také díky vysoké úrovní technické podpory.

  • Technické konzultace a podpora co se týče produktů, projektů a stavebních řešení
  • Příprava a přijetí technické dokumentace: DoP, TDS, SDS, PDS a dalších
  • Praktická cvičení a semináře, master classy a dohled na montáž na objektech
  • Garance a záruční lhůta, garance na materiály a stavební návrhy
  • Řešení reklamacíbim.jpg

Řešení

Po celém světě vyvíjíme systémy ochrany budov a pracovních míst pro miliony lidí. TN International spojuje produkty a technologie z celého světa, aby umožnila předním stavebním společnostem optimalizovat vzhled jejich staveb. Spojení našich rozmanitých technologických možností, služeb po celém světě, logistických dovedností a dodatečných produktů od jiných výrobců znamená, že vám dokážeme pomoct udělat více pro to, aby stavby byly efektivnější a pohodlnější pro lidi uvnitř.

Online podpora

Pro vaše pohodlí jsme vyvinuli rozmanité online nástroje, které dovolují nejen správně vytvořit plán projektu, ale také rychle a pohodlně vypočítat objem potřebných materiálů.