NICOBAND

Páska se lehce a snadno nanáší a je vysoce přilnavá k většině stavebních materiálů - betonu, sádře, kovu, asfaltu, kameni, dřevu, plastu a jiných typů povrchu. Je vhodný pro opravy spojů krytín na bázi kovu a asfaltu, při přelepování spojů parozábran a pojistných hydroizolací (DVV) k utěsnění dilatačních spár u konstrukcí z komůrkového polykarbonátu (střechy, přístřešky, skleníky, apod.) a prostupů krytínou. Praktícky se jedná o místa, kdy by byl běžně použit asfaltový tmel, který ale nemá ochranu před UV zářením a tím tedy dochází k jeho degradaci. Pásku je ale také možné použít k ochraně kovového potrubí studené vody, dřevěných prvků v betonových a zděných konstrukcích, ale také třeba k ochraně kovového potrubí studené vody, k ochraně dřevěných prvků v betonových a zděných konstrukcích protí vodě.

N_1.jpg
N_2.jpg
N_3.jpg

Na vrchní straně pásky je hliníková fólie, která zajišťuje pevnost pásky a odolnost protí UV záření. Díky provedení bez nosné vložky je páska NICOBAND extrémně dobře formovatelná a tím použitelná i tam, kde běžné pásky již není možné nasadit.

Barevná provedení
         

Vysoká adheze k podkladu.
Všechny pásky NICOBAND mají dlouhodobě vysokou lepivost, kterou si udržují na rozdíl od jiných asfaltových samolepících pásů velmi dlouho.

Široké spektrum adheze k podkladu.
Díky speciální polymer asfaltové hmotě je možné pásky použít na většinu běžně používaných stavebních materiálů.

 šířka, cm 5 7.5 10 15 20 30
 Délka 3 m
+ +
+ +
- -
 Délka 10 m - +
+
+
+
+

Aplikace

Páska se nanáší na rovný, suchý a předem očištěný povrch. Pro spolehlivou fi xaci je nutné pevně přitlačit pásku ručně nebo pomocí válečku a vyhladit hadrem. Na svislých plochách je vhodné přichytít pásku přítlačnou lištou. Nedoporučujeme používání pásky NICOBAND na horkém povrchu s teplotou vyšší než +80 °C. V zájmu kvalitního slepení teplota podkladu a materiálu musí být nejméně +5 °C. Při nižších teplotách je nutné ohřát podklad a spodní stranu materiálu horkovzdušnou pistolí. Při napojení dodržet přesah cca 50 mm.